| anonim_4396 a întrebat:

M-ar interesa ce autorizatii imi trebuie si cam care ar fi pretul acestora pentru infintarea unei firme cablu tv + internet

Si ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a putea deschide aceasta firma!

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Http://arhiva.cna.ro/reglementari/decizii/d01203.html
amplasarea in zona drumurilor nationale a stalpilor, cablurilor T, fibra optica :http://www.cnadnr.ro/pagina.php?idg=58

2 răspunsuri:
| JohannesZu a răspuns (pentru alessia5158):

Multumesc!

| alessia5158 a răspuns (pentru JohannesZu):

Atat "dezvaluie " internetul! --- nu ca, afacerea, ar fi fost vreodata in sfera mea de interes.