| Castielo a întrebat:

pe data de 23 august 2017 am bilet de avion catre Iasi din Bruxelles. Acum am o problema, buletinul imi expira pe 10 iunie, am trimis mail la blue air cu aceasta problema dar n am primit nici un raspuns. Ma intereseaza daca ma pot intoarece in Romania cu buletinul expirat si daca nu o sa am probleme prin aeroport cu check in si astea? Daca stiti ceva va multumesc de pe acum pentru raspuns, sanatate happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te poti intoarce cu CI expirata. Va trebui sa obtii un titlu de calatorie, valabil pentru reintoarcerea in tara. Se poate obtine de la orice reprezentanta diplomatica (Ambasada ori Consulat) a Romaniei din Belgia.

| Castielo explică (pentru Ioandelasal):

Mda, am aflat, asta este ...vizita la ambasada in curand.

1 răspuns: