| SirxSensei a întrebat:

recent m-am mutat in apartamentul mătușii mele(ea stand in Italia) deci fără contract de închiriere, întrebarea mea este pot face contract între mine și un furnizor de internet dacă proprietarul nu este in tara?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| MadRaven a răspuns:

Eu am făcut contract la digi pe un apartament în care nici măcar nu aveam orice fel de conexiune cu proprietarul. Stăteam în chirie fără contract dar nu m-a întrebat nimeni nimic. Trebuie doar să ai buletinul tău și să știi adresa, atâta tot.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cred că va fi chiar fără probleme, dar tu incearcă

| Holiday a răspuns:

Da, fara probleme.

| BBJHHRUGs a răspuns:

Furnizorul de internet iti face contract si daca dormi pe strada si ai bani happy important este sa le platesti abonamentul lunar.