| Minder a întrebat:

Sunt din Republica Moldova si doresc sa calatoresc pana in Romania cu bicicleta. Cu un prieten. Doar ca eu am sub 18, el are 18+. Vreau sa stiu, daca am mai putin de 18 ani pot sa traversez vama, cu bicicleta? Am 15 ani acum dar la vara cand voi dori sa plec voi avea 16.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Si grija cu tiganii sa nu te lase fara chiloti pe tine, mai bine vi cu tancul la romani

| Minder explică (pentru mgtow):

Nici tancul nu cred ca ajuta xD

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Poti, dar va fi un mic cosmar birocratic.
Trebuie copie legalizata dupa certificat de nastere si aprobare scrisa de la ambii parinti, posibil un pasaport.