| HarleyQuinzel a întrebat:

Ca de inceput,ce impresie v-a starnit noul premier al Romaniei, respectiv Dacian Ciolos?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

L-am apreciat pe Dacian Ciolos pentru activitatea in functia in cadrul UE, de comisar pentru agricultura.
Ca premier inca nu am o impresie buna, poate doar satisfacatoare, a avut unele nereusite, incepand cu alegerea ministrilor. Este drept ca nici nu a fost prea mult ajutat, nici macar de PNL. Tot ce se poate sa faca treaba buna pana la urma.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un om cu bun simt si educat. Pacat ca nu are prea mult timp la dispozitie sa faca lucruri concrete.