| kariana a întrebat:

De curand am cumparat o casa si as vrea sa o demolez, dar as vrea sa stiu daca am autorizatia de demolare imi trebuie neaparat si proiectul pentru constructie, as vrea sa o demolez si peste ceva timp sa incep constructia.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu, autorizatie de construire iti va trebui doar inainte de a te apuca sa construiesti, nu au legatura una cu alta. Numai bine!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! poti pune castraveti si cartofi in primul an si apoi sa-ti faci Proiectul si Casa dorita, mult SPOR!

| assa a răspuns:

Intra pe id.ul meu byaanah2008 si o sa primesti mai multe infornamtii happy