| SUDSteaua1947 a întrebat:

Am o mare problema.cei de la facebook mi-au inchis contul de facebook si nu inteleg de ce.mi-au trimis un mesaj pe mail si imi spun ca trebuie sa-mi verific numele.eu pe facebook nu am gen numele din buletin,am prenumele si o porecla si m-au pus sa fac o poza la un act de identitate si sa le-o trimit, sa vada daca numele de pe facebook e acelasi cu cel din buletin.bineinteles ca am acoperit CNP-ul si restul.de o saptamana nu pot intra pe cont si cand dau log in imi apare un mesaj.in link este o poza cu mesajul.ce inseamna asta? am prieteni care au la nume la fel ca mine si nu au patit asa? Ce Dumnezeu sa fac? FUNDA!

http://s2.postimg.org/ykjylhbop/image.jpg

1 răspuns:
| QuertyQuestions a răspuns:

Incearca sa astepti sa-ti verifice contul, ei vor sa vada daca esti sau nu un robot, probabil ai distribuit multe site-uri si din aceasta cauza au vrut sa vada daca nu esti vreun robot de spam. (parerea mea) Doar asteapta.