| kirlo40 a întrebat:

Cand poate fi atacat un testament? (dupa cati ani?)De catre cine?
Va dau mai multe amanunte, rog un raspuns imediat, de catre un profesionist.
A II- a chestiune e legata de salarii compensatorii, cum pot sa iau legatura tot asa, un profesionist in materie, multumesc mult. cernea_carlo@yahoo.com

2 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Va inteleg ca : "un avocat costa bani pentru orice consultatie", dar este mult mai sigur. Nu va scumpiti la un onorariu intr-o situatie in care inteleg ca ati dori sa "nu pierdeti".
Daca ne solicitati un avocat bun, va vom ajuta cu placere.
Sanatate.

| AleKandrU a răspuns:

Nu stiu! si nu sunt pro