| calubalan a întrebat:

Când te desparţi din vina ta, încerci o vreme să te lupţi cu ireversibilul, îţi dai seama că n-are sens, te lamentezi de formă şi renunţi. Când te desparţi din vina celuilalt, ai nevoie de o perioadă de timp ca să înţelegi ce s-a întâmplat... http://gandeste.org/puncte-de-vedere/romania-e-o-tara-fa ra-rost/9865

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Interesant articolul.iti dau dreptate sad.

| laura64 a răspuns:

Nu stiu cat este de normal dar suntem intotdeauna mai ingaduitori cu greselile proprii. Dar consider ca pentru tot ce se intampla avem fiecare partea noastra de vina.