| anonim_4396 a întrebat:

Care continent credeti ca va prospera in viitor? credeti ca vor ramane finantistii la putere sau agricultura si alte resurse sunt de viitor?

Răspuns Câştigător
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Asia va prelua puterea daca America nu gaseste o solutie in privinta deficientelor ei.

1 răspuns:
| BCoMichael a răspuns:

America este oarecum in top-ul continentelor la ora acutuala, dar China (si nu vorbesc despre Asia) prospera mai mult decat celelalte continente la capitolul Industrie. De aceasta vedem mai mereu pe obiectele din comert inscriptia "Made in China"! Rusii spun ca daca China o tine tot asa e probabil sa intreaca Americawinking Funda?