| claudita a întrebat:

Care este pensia unui parlamentar? De ce primesc acestia pensii doar pentru 4 ani?

6 răspunsuri:
| joy a răspuns:

Ca E smecheri si puturosi!

| andi a răspuns:

Pensiile lor sunt declarate secrete. vrei sa faca omul de rand revolutie? iar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
De ce vrei să te doară inima la ce pensie are un parlamentar?
Stai cuminte!
Și la cât se omoară un parlamentar cu munca somnului în sălile de ședințe să spună Sărut Mâna 20 de ani dacă i-a pensie parlamentară "doar" 4 ani.
Sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca raspunsul te-ar ajuta la cv? daca vrei sa ajungi parlamentar, afla ca au pensii fabuloase pentru nimicul facut in doar 4 ani; dar daca nu vrei sa ajungi parlamentar atunci mai bine nu mai cauta cifrele exacte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum sau dupa ce si le vor mari din nau? happy

| gherghe_9739 a răspuns:

Peste 10000 roni.primesc pensii speciale deoarece fac o munca desebita pe durata mandatului.