| readytofly a întrebat:

Care este statutul legal al saloanelor de masaj erotic?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ca e legal atata timp cat se face masaj, nu sex.

| TheGentleman a răspuns:

Este prostituție mascată și nu merită. Adică pe bune, dai bani să-ți facă una l@bă, pe care o poți face și acasă sau fleshlight.

La spa ești mai câștigat, tot masaj e.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Bine ai venit în România, țara tuturor posibilităților și tertipurilor legale.
Statutul legal este cel legat de prestare servicii, respectiv de masaj. Dar, poți găsi saloane de masaj erotic, unde pentru clienții fideli, vechi, poți găsi și alte "servicii", contracost, bonus pentru fidelizare.

| LisaJulie a răspuns:

Este legal rar eu te sfătuiesc sa mergi la masaj normal