Întrebare recomandată | AnniaAKN a întrebat:

Care-i treaba în Franta, de ce nu fac nimic? Sunt atâtea echipaje acolo, ce anume așteaptă? De ce nu intervin? Sunt doua persoane pe când ei sunt cu sutele.Astept de cateva ore să văd un rezultat si s-au inmulțit doar numărul de răniți.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimeni, indiferent de ce s-ar intampla nu are dreptul sa ii ia viata altuia.Indiferent de imprejurari sau motive. Acesti descreerati nu pot fi numiti oameni si mai ales rationali, iar ca sa ucizi in numele religiei este inacceptabil. Singura pedeapsa este cea capitala. Acesti teroristi precum si credinciosii habotnici convinsi ca doar prin moarte se poate realiza o razbunare ar trebui vanati ca sobolanii sau niste animale turbate si exterminati fara nicio mila.

31 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns (pentru AnniaAKN):

hee hee