| Liviucu a întrebat:

Care sunt avantajele intrarii intr-un partid politic? Ma bate-un gand.

Răspuns Câştigător
| kittyshor a răspuns:

Stii...ai bani, pile sau relatii in partid? daca nu, poti sa-ti iei gandu..chiar nu merita sa te strofoci..maicamea ii intr-un partid de 25 de ani si e la acelasi nivel.acolo is ei intre ei..restu sunt slugile. si faptul ca esti tinerel, cel mai sus poti ajunge presedinte la tineret, care-i fix 0. o gramada de responsabilitatzi pe bani putini sau deloc..depinde de partid. deci doar pentru chefuri, excursii si chestii de genu merita sa te bagi..si la alea trebuie sa participi cu buget, dar mai reduc..in rest n-are rost laughing

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salariu mare, nu faci mare lucru decat sa mentii niste discutii care sunt minciuni pentru public, apesi niste butoane cand votezi si te certi cu cei de la presa cand te tin la intrebari.

| unknownn a răspuns:

Te imbogatesti? Ca furi cat poti.

| Liviucu explică:

Ce ras de activista ai. laughing Sa stii ca nu imi plac persoanele profitoare. laughing

| kittyshor a răspuns:

Mai bine nu laughing..sincer ..inafara ca platesti cotizatie ca sa poti sa faci parte din partid, mai trebuie bani pentru protocol, bani pentru nu stiu ce, bani pentru nu stiu ce. si in final, daca stai sa te gandesti logic, tu trebuie sa platesti pentru faptul ca ti cu ei. laughing e f aiurea ..sincer happy as zice sa-ti gasesti alta ocupatie in timpul liber big grin

| Liviucu explică (pentru kittyshor):

Sunt o fire cam vorbareata si ma gandesc ca dintr-un simplu "hobby" as putea ajunge sus... sa spunem. laughing Tu la ce ochişori ai mai creato`, m-as gandi ca Elena Urdă e fix brânză pe lângă mine şi aş fugi de urgenţă să îmbrăţişez politica. laughing

| Liviucu explică (pentru kittyshor):

Hai hai nu ma nervoza, imi iei tot curajul. Te dau in judecata. straight face

| kittyshor a răspuns (pentru Liviucu):

Ce ziceai de ochii mei? laughing

| Liviucu explică (pentru kittyshor):

Pai, daca tu esti cea de la avatar, imi plac mult. big grin

| kittyshor a răspuns (pentru Liviucu):

Stii...ai bani, pile sau relatii in partid? daca nu, poti sa-ti iei gandu..chiar nu merita sa te strofoci..maicamea ii intr-un partid de 25 de ani si e la acelasi nivel.acolo is ei intre ei..restu sunt slugile. si faptul ca esti tinerel, cel mai sus poti ajunge presedinte la tineret, care-i fix 0. o gramada de responsabilitatzi pe bani putini sau deloc..depinde de partid. deci doar pentru chefuri, excursii si chestii de genu merita sa te bagi..si la alea trebuie sa participi cu buget, dar mai reduc..in rest n-are rost laughing

| Garnet a răspuns:

Salariu, cadourilerolling on the floor si calatoriile pe mocalaughing