| anonim_4396 a întrebat:

Cat credeti ca v-a mai rezista Romania ca tara?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana cand celalalte tari va avea o tehnologie ultramoderna iar Romania nu se prea sinchiseste cu ce e bun atunci va fi vai si amar de ea.

| JohnnyBi a răspuns:

Mai mult decat rezisti tu sa stai treaz la limba romana la scoala. v-a ala se scrie legat

| OnuOnulică a răspuns:

Peste 50 de ani nici nu o să mai auzi de România.

| LucianStroe a răspuns:

Cat timp cetatenii ei nu stiu sa scrie corect "va mai rezista", slabe sanse...

| MarianAlex112 a răspuns:

In jur de 150 ani maxim. fundatongue

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Mult si bine cred. Nu suntem noi primii in top dar nici cei de pe urma nu suntem. Un al treilea razboi mondial oricum nu cred ca va mai fi; mai bine spus nu va fi in niciun caz bazat pe arme.

| narciosromantiber a răspuns:

Din punctul meu de vedere Romania ar mai rezista reo 150-200 ani(daca economia ar continua sa fie asa cum este acum dar daca va izbucni un razboi in care sa fie implicata sa zis cu ea..deoarece nu avem dotarile necesare si infrastructura..si mai ales CONDUCATORI seriosi.

| Lidiutzza1234567891000 a răspuns:

Nu se stie