| T0T a întrebat:

Http://www.businessmagazin.ro/......e-15749809

Păreri? Cât credeți că va mai rezista țara?

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Ii înțeleg pe cei care migrează.
Dar sincer eu niciodată nu m-aș muta altundeva definitiv.
Doar sa lucrez pentru un timp.

Oamenii nu mai sunt naționaliști cum erau înainte si e mare păcat.

Îmi iubesc prea mult tara, nu oamenii sau corupția.
Ci pământul antic pentru care strămoșii noștri au luptat atât.

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Are rost sa mai stai in haznaua asta de tara?

| T0T explică (pentru Drimmero):

Din anumite puncte de vedere, da.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Poate da,, poate nu
Ce facem diseara cu PeseGe?

| T0T explică (pentru Drimmero):

Egal.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

E necesar sa evitam Realul,, Bayernul in optimi, dar chiar si asa, jucam de la egal la egal cu oricine.
Trebuie sa castige Arsenal neaparat diseara, iar eu mizez pe o victorie frumoasa, un 2-0

| T0T explică (pentru Drimmero):

Ca de obicei, prea optimist.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu se mai pot comite greselile din meciul cu United,, acolo a fost meciul in deplasare, aici jucam pe Grove, intr-o atmosfera coplesitoare, nici nu concep sa ne bata astia diseara!

| Mayhem666 a răspuns:

Nu mult, mai ales ca peste cativa ani planuiesc si eu sa ma mut din tara. Sper sa si reusesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 40 de ani
O sa fim Africa Europei

| alorap a răspuns:

Ce parere sa am. Romanii or sa plece cat mai multi si tiganii continuie sa se inmulteasca. Romanii or sa fi dati afara din propria tara peste cateva decenii laughing.