| AvalohAlyn a întrebat:

Cat de aproape suntem de al Treilea Razboi Mondial?(vezi ce se intampla in lume acum intre SUA si Iran.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot asa de aproape cat am fost si inainte, respectiv eu nu cred ca o sa existe un al treilea razboi mondial, asa cum au fost celelalte doua.
Intre SUA si Iran n-o sa fie un razboi conventional, doar lovituri izolate, poate din partea Iranului si atacuri teroriste pe teritoriul SUA sau altor state unde sunt cetateni americani, de ex. ambasade, efectuate prin intermediul unor organizatii teroriste.

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Citeste din Biblie si vei afla.