| Nandor a întrebat:

Cate sanse am ca coletul meu de la ekopiro sa fie prins la vama?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aproape sigur ca va fi oprit, fiind vorba de petarde, si tu poti fi cercetat penal.
P.S. Eu n-as zice ca este sansa ci nesansa.

| Nandor explică (pentru Ioandelasal):

Nu inteleg alti cum au comandat si nu au fost prinsi? Multi comanda si nu sunt prinsi.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Nandor):

N-am de unde sti, pot fi mai multe ipoteze.

| zilog a răspuns:

Nu iti face griji ca nu o sa ti-se opeasca la vama
chiar o sa te cheme la poștă să le ridici
și după ce le ridici vei ridica și o pereche de cătușe
pentru că umbli cu bombe si Alah Abdar chestii de genul asta
crezi că ei nu au nasuri electronice care miros toate coletele si stiu automat ce substate chimice ai in fiecae coloet in parte

Plus că românii au inventat au fost primii de pe planeta care au facut un sistem care scaneaza toate tirurile toate avioanele si stie ce substante chimice au in orice chestie fara sa o deschida fara sa ii ia capacul

si acest sistem a fost implementat pentru prima data in Elvetia undeva langa Shauffausen
iar acum este peste tot pe planeta

asa ca daca vrei sa te joci cu ce nu trebuie s-ar putea să te trezesti cu catușele pe mâini

| Vântulalb a răspuns:

100%