| asuciu27 a întrebat:

Ce acte sunt necesare pentru a primi ajutor social de la Primaria sectorului 5? In ce conditii se acorda ajutor social? Eu sunt vaduva de 6 ani de zile si nu am servici. Am nevoie de internare.

Răspuns Câştigător
| simona24 a răspuns:

Http://www.capital.ro/......02606.html
te poti informa aici, e prea mare articolul ca sa il postez aici, cred ca te va lamuri.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ie mincini am depu

| ioana17bebe a răspuns:

Buna... daca aveti nevoie de internare vedeti ca platiti spitalizare, daca nu ati cotizat la casa de asigurari de sanatate, iar in legatura cu ajutorul social tot de la primarie trebuie sa va zica de ce acte aveti nevoie.succes la primarie nu va lasati.