| vasile_9186 a întrebat:

Ce beneficii am la pensionare daca am lucrat in grupa 2, 4ani si 7luni?

1 răspuns:
| maria a răspuns:

Mergeti la Inspectoratul Teritorial de Munca din localitatea unde domiciliati cu copie dupa cartea de munca, buletinul sau carte de identitate, acte doveditoare ca ati lucrat in grupa 2 perioada mentionata si vorbiti cu un inspector pentru a va spune ce beneficii veti avea in momentul pensionarii.Succes si multa rabdare, caci functionarii nostri sunt, cum sunt...tot oameni, ce-i drept cam neputinciosi si comozi.