cami
| cami a întrebat:

Basescu, Vadim sau principele Radu? Argumentati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg ca tantalau' de Geoana, este atit de insignifiant pentru tine, incit nici nu te-ai mai obosit sa-l mentionezi.

33 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sincer, nu stiu, este o intrebare grea. Dar decat Vadim sau Principele Radu...

| mariazet45 a răspuns:

Principele Radu e altcineva. E cineva care nu a avut de-a face cu marsaviile savarsite in aceasta tara nici inainte de revolutie si nici dupa. E integru, nu are de ce sa nu fie drept, e bun ambasador al Romaniei in strainatate. Asta trebuie sa faca un presedinte. Nu sa caute sa contracareze o lovitura cu alta, nu ca ar trebui sa faca precum issus, sa intoarca si celalalt obraz dar trebuie sa ai argumente si sa contracarezi discutiile cu idei si nu cu suturi in fund.

Anna
| Anna a răspuns:

Vadim e cu capu', de principele Radu nu stiu mai nimic, n-are notorietate, ramane base' care e si amuzant si popular si simpatic.si macar e cat de cat intreg la mintebig grin!

mlm
| mlm a răspuns:

Crezi ca daca vine altul va face mai multe? Cu siguranta nu, nu vreau pe niciunul.

| elena a răspuns:

niciunul

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Principele Radu! E stilat, educat, umblat si cunoscut, + apolitic! Tanar, mai are mult de dat Tarii! Nesantajabil!

| selef a răspuns:

Mos Cracin, este mult mai serios!

eileen
| eileen a răspuns:

Astia 3 candideaza? Base, macar stiu ce poate facehee hee

| Ben. a răspuns:

Base

| csintalan a răspuns:

... felicitari expertilor TPU pentru raspunsurile date,... dar eu ma pot abtine?,...(momentan,.,!)

| anonim a răspuns:

Basescu. fan declarat.sunt gata sa primesc si stupide.insa nu imi vor schimba optiunea.never!

| alexam a răspuns:

@ hugin: prietene! ( cum ar zice Mircea Badea ). Principele Radu este ginerele regelui Mihai, caci este casatorit cu una din fiicele acestuia, deci nu are gene de care crezi tu, ci doar pe cele din familia lui, si in jurul ochilor! tongue

| alexam a răspuns:

Principele Radu, in primul tur. Daca nu trece de acesta, voi vedea pe cine votez in turul 2. Basescu e un om care minte frumos, Vadim e deja de prea mult timp in acelasi stadiu... happy

| ellene a răspuns:

Principele Radu. Ceilalti sunt prea "flamanzi"

| mami a răspuns:

Basescu = marinar, este obisnuit cu valuri mari!
Vadim = extremist, se iubeste doar pe sine, restul nu conteaza.
Principele Radu = actor, il reprezinta pe marea scena politica pe Regele Mihai

In consecintza opinia mea cel mai potrivit ca sa aduca la mal Romania este Basescu chit ca nu imi plac apucaturile lui dar altul nu avem, din pacate Mugur Isarescu nu vrea sa candideze, dinsul ar fi cel mai in masura sa scoata tara la mal

| Cryss a răspuns:

Sincer nu mai stiu in ce politician mai poti avea incredere, in privinta lui Base m-am cam inselat .asa ca raman neutra big grin.

| hugin a răspuns:

Basescu a fost potrivit la momentul in care a iesit presedinte + am mai putut si noi sa le dam o palma politicienilor cand au vrut sa-l demita.
Vadim nu merci,, MEDICAMENTE>!,,
Principele Radu? Poate mai are si el 0, 5% din genele lui Carol I sau Regele Mihai si atunci e ok. Oricum imaginea Romaniei ar avea mult de castigat cu el ca presedinte.

| annagabi a răspuns:

Dragilor, va cam luat valul! Dar de Crin nu spuneti nimic? Asa de curiozitate!

| mircea a răspuns:

Principele Radu! pentru ca nu provine din fostul esalon doi al PCR, nu are dosare blocate de justitie pentru a fi santajat la momentul oportun, nu are o istorie politica ce poate fi interpretata si intoarsa impotriva sa, are usi deschise in Europa acolo unde altii nu au acces, este un om nou pentru timpuri noi.

| Wtf9000 a răspuns:

Principele Radu! Votati Principele!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Niciunul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din tot raul aleg ce i mai rau:base.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul.
Basescu-un mare idiot pe care nu l'am suportat niciodata. urasc sa ii vad fata.
Vadim-asta e bun de spitalu' de nebuni.
Principele Radu-n'am idee cine ii astathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre 2 rele alege raul pe care nu l-ai mai incercat!
RADU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iata ca nu mai avem nevoie de alegeri. Invingator la puncte Base. Ce credeti ca are sa mai vinda acum, ca flota nu mai avem? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Principele Radu al Romaniei.Trebuie inlaturati mitocanii, parvenitii si fostii comunisti de la conducerea tarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine is astia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Principele radu pentru. k este independentwinking