| AvalohAlyn a întrebat:

Ce credeți despre doctorii pneumologi care dau bir cu fugiții din spitale și clinici din cauza coronavirusului?
Va zic sincer, am sunat la 10 clinici private moderne și cunoscute din oraș și toate au spus că nu au medic pneumolog sau ca au avut dar doctorul a plecat sau e in concediu etc.
Majoritatea recepționerele au zis că nu au pneumolog însă și aici vorbim de clinici ca și Medlife, Hiperdia, Medicover, Romar, Pro Clinic etc.
Vi se pare normal? Ce părere aveți? Cum comentați?
Fug doctorii de covid la greu.

2 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Care nu fug se îmbolnăvesc. In decembrie 2020 am sunat la un medic privat ortoped sa ma programeze pentru o ecografie. Si surpriza. Era in carantina, bolnav de covid.

| camda a răspuns:

La Sanador sau la Ghencea. Dna Doctor Adelina Dinut. Este acolo mereu pentru pacientii ei