| parizer a întrebat:

Ce credeti? Se prezinta 9 miloane de romani la referendum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se prezinta un drac! O sa-l invoc eu pe Trompi sa ma asigur ca vine o furtuna memorabila - sa nu mearga lumea la vot laughing.

18 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pe 8 milioane as putea paria, 9 sunt cam multi... Dar nici cu 10% sustinere Basescu nu va mai putea ocupa prea mult Palatul Cotroceni.

| Hombre a răspuns:

Daca acum o luna credeam asta acum incep sa ma indoiesc. Acum doua luni in sodajele de opinie Basescu avea 15% electorat si romani se plangeau de prosta guvernare Basescu+ PDL acum cateva zile Basescu urca in sondaje la 35% posibil acum sa fie mai mult. Realitatea asta m-a dat peste cap, asta inseamna ca o parte a electoratului e chiar batuta in cap, cum dracu' te plangi azi de cineva care zici ca ti-a facut rau si maine il aperi? Asta vor asta o sa aiba, sa moara de foame. Vomit.

| fulgerul a răspuns:

Nu merg la vot, nu pot gira cu votul meu, plagiatul si somnolenta la varful tarii!

| MMihai a răspuns:

Trebuie să se prezinte la vot peste 9, 5 milioane de oameni, ca să fie recunoscut referendumul.
Nu știu câți se vor duce să voteze.

| mona a răspuns:

Nu se prezinta nici 4 milioane, nici macar eu nu ma duc la vot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9 nu cred. Cel mult 6-7.

| Kanpeki a răspuns:

Cu siguranta happy Ce m-as bucura sa pot merge si eu sa spun DA big grin

| SpawNury a răspuns:

Nu cred ca sunt 9 milioane de oameni ce sustin cacatii de la USL..Nici eu n-o sa plec.

| 20ionel20 a răspuns:

Pai nu prea stiu ca romanu ii tare imprevizibil.Ii ca la meciurule de fotbal, nu sti cu cine sa pariezi.

| 20ionel20 a răspuns:

La pariuri ii asa doar in Romania.

| deyutza135 a răspuns:

Nu vor fi cativa care tin cu USL.

| RamonaRay a răspuns:

Hmm...I don't knowlaughingPoate ca da...mai stii ce e in capul romanuluilaughing

| DIIMIIM a răspuns:

In niciun caz nu se duc 9 maxim 5-6
Mai ales k votu e si ziua, romanului ii e lenea cea mai mare atunci

| MyraGabrielle a răspuns:

Nu prea cred (daca mai sunt si platiti...)!

| Geo10 a răspuns:

După câți BĂSIȘTI au scris aicea nu prea mai cred că se prezintă 9 milioane. Ăștea care țin cu băsescu sunt cei mai PROȘTI. BoU de băsescu a făcut numai rău și ei tot cu el țin.

| adutza99 a răspuns:

Nu stiu...parerea mea e ca cine nu se duce la vot e basist! clar! Huuuuua Basescu!

| carmenpaula39 a răspuns:

Dupa cati basisti am vazut si la TV si aici si pe multe alte Siteuri, nu cred ca se mai prezinta 9 milioane.Sunt intre 50%-50%.Chiar vreau sa cred ca o sa pice Basescu, dar la cati basisti am vazut, tare ma tem ca scapa si de data asta.Nu pot sa ii inteleg pe basistii astia.Meritam sa ne ia DRACU pe toti daca nu cade Basescu nici a 4 oaraangry. daemonnaxxx invoca-l pe Trompi, poate vine furtuna cu fulgere si unu il loveste pe Basehee hee

| parizer explică (pentru carmenpaula39):

Mai copila.....ai 12 ani lasa politica.Hai fugi si citeste o carte sau joaca-te cu papusiile.