| salajeanul a întrebat:

Salut, de ce multi romani nu au venit la referendum pentru ca nu voiau o tara condusa de USL? Ce e asa rau la USL?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Tocmai ca au venit si nu doar ca au venit, ci in proportie covarsitoare si-au aratat opinia. Intrebarea este de ce nu conteaza aceasta opinie, constitutional si legitim exprimata...

| harciog a răspuns:

E un fel de fiinta extraterestra cu multe antene.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Iar PDL o caracatita cu multe ventuze care suge din banul public. Si acum inca mai crezi ca Base reformeaza statul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iliescu.

| fulgerul a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite un raspuns inteligent. Apreciez si nu ma mai conecta la raspunsuri care tin de latura socialist-comunista! Daca vorbim de liberalism, o putem face si la 3 dimineata.Mi-am luat concediu o saptamana pana pe 10 dec.seara.Discutam in ultima sapt.cu ideologii si argumente!

Răspuns utilizator avertizat
| ramona30 a răspuns:

Toate partidele din Romania sunt mai degraba organizatii mafiote sau grupari de interese personale.
USL-ul este la fel ca celelalte partide. O tara condusa de USL este la fel ca o tara condusa de PDL sau alt partid de pe scena politica romaneasca.

| 35zone a răspuns:

E ceva bun la vreun partid politic romanesc?