| tectonik a întrebat:

Ce manevre sunt interzise pe un drum cu sens unic?

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din pacate, e interzis sa-i impusti pe aia care pun zeci de intrebari stupide. Tare mi-ar placea sa se poata!

| Nicoleta a răspuns:

Nu ai voie sa intorci si nici sa mergi contra sensului.

Răspuns utilizator avertizat
| overdose90 a răspuns:

Intoarcerea in primul rand, mersul inapoi nu.

| overdose90 a răspuns:

Ella, raspunsul meu nu are legatura cu al tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intoarcerea si mersul cu spatele pe o distanta mai mare de 50 sau 100 m. altceva... nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Overdose90 daca nu ai inteles ce am scris... mai reciteste! "Mersul cu spatele pe o distanta mai mare de 50 sau 100m"(nu mai stiu exact cat). Asta nu e valabil doar pe sens unic... ci pe toate drumurile!winking

| pawool a răspuns:

Manevre de sinucidere