| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de cei doibig grinonald Trump și Vadim Tudor?
Va zic eu asemănarea dintre ei și deviza lor identica :Și Vadim Tudor și Donald Trump au pus tara lor pe primul loc și nu a altora.
Trump e cu America First!
Iar Vadim era cu România Mare și simțea mereu că Romania trebuie pusă pe primul loc,nu UE, nu NATO,nu alte popoare.
Ce e rău în asta? Spuneti-mi și mie.
Din păcate Vadim a murit iar Trump a pierdut alegerile, iar globalismul ia amploare din păcate.Trump a fost printre cei mai carismatici președinti ai U.S A iar Vadim un om extrem de deștept și care a avut o dragoste de țară și un patriotism cum nu a avut nimeni.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Trump e un retardat fara pereche si unul din motivele pentru care America e pe locul 1 la cazuri de COVID. Iar Vadim era destept, dar si debil. Iar fara UE si NATO eram acum toaleta pentru Rusia.