| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de Corneliu Vadim Tudor?
Eu îl apreciez mult pe acest om,a fost o legenda,își iubea cu adevărat țara și chiar lupta pentru ea,pentru dreptate și împotriva mafiei, hoției și corupției.
Cred că trebuia sa i se dea o șansă la putere, in conducerea țării, noi nu am știut să îl apreciem cu adevărat pe acest om că și politician și om de cultură, dar apreciem pe Klaus Iohannis care e vândut străinilor.și alții la fel.Regret că l-am votat pe Iohannis dar m-am revanșat votând A.U.R care poate fi continuatorul partidului P.R.M. de altadata.
Ce credeți deci, despre Vadim Tudor, dincolo de caracterul lui impulsiv care îl trăgea câteodată in jos.Eu cred că a fost un mare român și un patriot adevărat,luptător pentru dreptate și binele neamului românesc.așa trebuie sa gândim toți ca Trump și că Vadim Tudor,adică să punem tara noastră pe primul loc și numai țara noastră! Romania,in primul rand! Asta era și deviză lui Vadim, cum a lui Donald Trump era America first!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am avut o parere proasta, dupa ce l-a laudat pe Ceausescu a continuat balacarindu-i pe mai toti, in special cei care nu erau de acord cu el. Nu asa se comporta un politician.

| goguPatent a răspuns:

Era un om citit. Atat. In rest un extremist nociv pentru a avea o functie de conducere intr-un stat democratic.

| goguPatent a răspuns:

Din păcate tu esti tipul de roman care voteaza mereu piedicile in calea progresului statului.