| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Dan Diaconescu si partidul PPDD? Il veti vota la Parlamentare/Prezidentiale si respectiv Locale daca se vor reorganiza? Daca nu, de ce? Daca da, de ce?

20 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Au murit oameni pentru ca eu sa am dreptul sa votez, prin urmare consider votul meu foarte valoros. Mult prea valoros pentru a-l incredinta unui partid al carui nume il contine pe cel al presedintelui sau.

Răspuns utilizator avertizat
| regis a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Ai intrebat daca voi vota cu acest partid si de ce. Ti-am raspuns la subiect, eu unul nu voi vota niciodata un partid botezat dupa numele cuiva, iar daca atat de departe poti rationa, poti numi asta si superstitie. Pana atunci, imi cer scuze ca imi permit sa am o alta opinie si o alta optiune politica.

| MMihai a răspuns:

Ce doctrină politică are PPDD-ul?
Ce este aia PPDD-ul?
Mai există 2 partide ciudate, cel al lui Jiji Becali și cel al lui C. V. Tudor.

Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Am o intrebare despre PPDD, pe Elodia cand o gasiti?

| Kaℓi a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Asta am inteles ca e viitorul ministru de interne...
http://www.youtube.com/watch?v=4D439OqW1Xg

Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Bine ma asa facem, votam PP (Partidul Prostilor) in frunte cu Diaconescu Killer de Ciocoi lider maximo si il instauram rege. Apoi tot poporul de fraieri ii va cauta moastele Elodiei sa-l imperecheze pe desucheat si astfel avem familia regala completa. Pe mos Condurateanu il va pune vraci sef sa ne trateze negii din cur si vom deveni un popor care plesneste de sanatate si ne putem c.ă.c.a si noi ca lumea Iar regele Cioaba, pardon Diaconescu v-a da cu rahatul direct din elicopterul lui personal in capul capitalistilor care bea sangele poporului. Traiasca sus jos Basescu.

Răspuns utilizator avertizat
| Urzi23 a răspuns:

A reusit Diaconescu sa le strice poteca la baietii de baieti cu oltchimul. Acum ponta fluiera a paguba.Eu chiar sunt de acord sa voteze lumea cu USL sau cu cine ii mai taie mintea, tara este pe un trend ascendent, suntem pe primul loc in europa dar lista pusa cu c,,, in sus.
Il votez pe DD si PP-DD eu nu votez cu hotii.
Parca ii si aud pe uselisti facem,,, Km de sosea pai n,,,,,,,,, ce au pazit de nu au facut macar 1 km in 6 luni
In prima zi facem aia,,,,,,
in ziau a doua facem "ailalta "
in ziua,,,,,,,, facem,,,,,
Dar tragind o linie au facut ciuciu
Au baietii amantele bagate prin colegii si p,,,,,,, voteaza

| Kaℓi a răspuns:

Ca sa ne mai descretim fruntile...
http://www.youtube.com/watch?v=tflPWy2cPBg

| WR104 a răspuns:

O sa il votez pe domnul Dan Diaconescu, voivodul tarii roamnesti.
Este singurul care poate sa scape tara de ciocoi.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Toti sunt hoti...

Răspuns utilizator avertizat
| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Sunt sigur ca era vorba despre Ponta si Antonescu, ori ai schimbat intrebarea ori am innebunit eu laughing.

| gratian a răspuns:

Vote PPDD

| gratian a răspuns:

Cea mai buna parere respect PPDD si DD

| Crissxxx a răspuns:

Da-i draq de politicieni happy

| hmmmm96 a răspuns:

Dan Diaconescu pe bunee? laughing)), si inca ceva, trebuie sa mai astept 2 ani pentru a vota.