| AC4S4 a întrebat:

Ce parere aveti de vice.com?
Cine sunt autorii acelor articole?

Modul lor de a scrie ma face sa cred ca sunt un fel de post-adolescenti "rebeli" care strecoara cate un cuvant in engleza la fiecare propozitie.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Papagali care traduc articole din engleza create de cea se promoveaza in ziua de azi, fara o gandire critica,logica,empirica, feminismul misandru, homosexualitatea, curvia de ambele parti, destramarea familiei

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu-mi place.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Și eu strecor cuvinte în engleză și nu sunt rebelă, i just dgaff.
Nu am nicio părere despre.com, de la.ro știu traducători/foști autori, nu sunt cine știe ce nume, e un site nonconformist, au unele articole interesante, dar majoritatea articolelor sunt scrise doar pentru shock valuewinking rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriu orice pentru trafic, în general doar mizerii
''am făcut eu ca să nu faci tu''
''10 metode x''
''ce cred partenerii mei sexuali despre mine - interviu''