| Heys a întrebat:

Ce parere aveti despre ACTA? Credeti ca va fi votata in parlamentul European in iunie? Va mai fi oare interernetul cum il cunoastem in ziua de azi?

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca proiectul ACTA va fi votat, internetul din ziua de azi va ramane doar o amintire placuta! Pentru un mp3, vei primi amenda,se poate ajunge chiar si la inchisoare. Google va cadea, videoclipurile de pe youtube vor fi sterse, isp-urile isi vor pierde clienti si multe altele!

| MoneyMoney a răspuns:

Chiar aşa: oare o să-mi mai poţi da FUNDĂwinking pentru un aşa răspuns, sau va trebui să trimitem sms-uri şi e-mailuri să avem voie să ne premiem unul pe altul!?!?winking