| camiiasdfg a întrebat:

Ce parere aveti despre al 3-lea razboi mondial? Mie una mi-e foarte frica. Credeti ca in viitororul apropiat acest razboi va avea loc? Sincer, mor de frica. Si mai ales situatia cu rusi... Noi suntem si la granita cu Ucraina. si oricum Romania are multe bogatii. iar cum rusii sunt foarte puternici ne pot ataca oricand...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O forma a celui de al treilea razboi mondial deja se desfasaora, doar sub alte forme decat clasicele razboaie. acum lucrurile sunt mai politice si mai economice.

Nu iti fa griji, daca Rusia se hotaraste sa atace Romania ne termina in cateva ore. Nici nu ai sa stii cand a trecut

| BogdantheDreamer a răspuns:

Eu cred ca in viitorul apropiat Romania va inflori foarte mult. Fiind prima linie de aparare impotriva invaziei Rusilor in Europa, celelalte state vor investi mult in consolidarea Romaniei.

| 1cristian1990 a răspuns:

Deocamdata se desfasoara un razboi rece, economico-politic! Nu cred ca v-om ajunge la razboi militar! E o posibilitate deoarece oamenii sunt foarte dornici de putere si de bani! Daca am fi inca pe vremea lui Ceausescu nu ar avea nici o sansa Rusii, au mai atacat Romania in 66 sau 68 si i-au fugarit Romanii repede! Solutia ar fi adoptarea unei tehnologii moderne si pasnice si cineva care ne poate oferi aceasta tehnologie este fundatia Keshe spre exemplu! http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?lang=RO&item=8088 sau http://www.keshefoundation.org/ pti citi am2 aricolele pentru o documentare justa si poti da mai departe ca toata lumea sa afle de acest savant, in dejavantajul lui Nicola Tesla care a vrut la fel sa revolutioneze pacea si bunul trai pe planeta si a fost ucis pentru asta de marile organizatii care conduc lumea( petrolul, bancile, masonii)

| KilluaZoldyck a răspuns:

Da eu care sunt in Bucovina cum ar trebui sa ma simt? laughing

| Stefan927 a răspuns:

2022, Rusia a atacat Ucraina, se va putea face un război mondial, deci a venit al treilea război mondial