| shadovv a întrebat:

Ce parere aveti despre campania Basarabia Pamant Romanesc? Sunteti pro sau contra?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt pentru, este un ideal al multor romani si cred ca toti romanii ar trebui sa fie pentru. Numai bine!

| anad a răspuns:

Sunt pro, ii respect, ii apreciez si le doresc sa reuseasca in toate actiunile lor!

NOname
| NOname a răspuns:

Sunt Pro. O sa las acest link pentru cei, care poate inca nu stiu despre ce campanie este vorba: http://www.romanism.net/campania. Este vorba despe romani, despre respect, dragostea pentru limba romana, despre un sprijin reciproc intre romani de pretutindeni. Ce poate fi rau in asta? Normal, ca sunt Pro!

| shadovv explică:

Ati observat ca toti care raspund contra sunt anonim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra! si deja este stresanta aceasta campanie ridicola.
Miine, poimiine, vor veni si turcii sa spuna Romania pamint turcesc... Gata! Istoria s-a scris. ( adolf )

| JustMusic a răspuns:

PRO normal basarabie e a noastranu a lor la fel ca moldova si cernauti