| crysstyann a întrebat:

Ce parere aveti despre Dan Diaconescu de la OTV credeti ca o sa ajunga presedintele Romaniei?

7 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Singurul om care alearga dupa prosti doar din simplu motiv ca stie ca exista si o face pe fata constient ca "prostul"nu-si poate da seama.Problema este ca s-ar putea sa aiba dreptate.

| lplostonyou a răspuns:

Sperma ta da speri degeaba happy

| MMihai a răspuns:

Numai prostul ăsta nu fusese, președintele României!
Oricum mai rău decât un președinte gen TB, nu se poate, deci oricine, care nu este jigodie, ar fi mai bun ca președinte, decât TB!

| crysstyann explică:

Ce este asa de ras Alisaaa ca eu nu vad nimic de ras esti proasta

| AlissaDăăă a răspuns:

rolling on the floor))))))
Nu` mai potth` rolling on the floor))))
Morr aici de ras laughing) rolling on the floor)
Nu vreau sa insult, dar sunt de acord cu Petalosul laughing)

| degette_1911 a răspuns:

Subscriu

| bebe2000 a răspuns:

Dan diagonescu este unul care o cauta pe elodia de aproape 3 ani de zile nu are sanse decat de la 0 la 1000