| lordbogdan a întrebat:

Ce parere aveti despre Dan Diaconescu ca presedinte al Romaniei?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Multa vorba.Vezi serialul cu Elodia.Nu are sanse prea mari sa devina presedinte.

| onutzaskumpik a răspuns:

Altii cu "-escu" la urma mai exista? Sa avem aminte sa nu mai votam nici unul pentru ca nu-s buni deloc... In afara de Ceausescu care macar a facut multe pentru aceasta tara care merita mai mult. Zic eu. Dar totusi o sansa nu strica pentru ca tot noi i-am dat o sansa si lui Base si acum ne trateaza ca pe niste caini ca sa nu zic altceva

| Eallscriellca a răspuns:

Hey! Ma, el atrage toti pensionarii sa fie de acord cu el, multi dintre ei n-au ocupatie si se uita toata ziua la serialele lui sau mai stiu eu ce. Cunosc multi batrani care il sustin si il vor ca presedinte. Mi se pare asa de moale slab ciudat daca ar ajunge acolo sus n-ar rezista mult. Parerea mea! big grin ( Dan Diaconescu mi-a convins bunicii sa-i adune semnaturi din sat de la ei pentru a deveni presedinte rolling on the floor Tin minte ca bunica ne suna aproape in fiecare zi sa ne uitam la Otv ca acolo arata ca pateu este facut din gheare de pui si mai stiu eu ce. M-am uitat din curiozitate de cateva ori si daca as tine cont de tot ce zic ei acolo as ramane piele si os si nu as mai manca nimic + ca as fi cu psihicu la pamant.)Ceau Ceau!

| Ramo137 a răspuns:

Nu e bun de nimic zic eu. sa puna pe cineva mai tanar, numai batrani sunt presedinti pe aici? rolling on the floor

| axeldavid a răspuns:

Una foarte proasta, e ca si un basescu dar mai prost

| RaVuL a răspuns:

Va fi mai mare scandal in tara decat acumwinking

| gabitzuuu11 a răspuns:

Alte intrebari mai interesante nu ai? laughing

| skif2skif a răspuns:

Il stim doar de la tv...fiecare ar putea face ceva, pana la proba contrarie este bun oricine, dar cum e la noi dupa cateva luni il dam jos si pe el.'Noi' vrem ca cel ce ne va conduce sa ne bage bani in buzunare...E o problema de mentalitate.Ar trebuii sa luam exemplul Japoniei, sigur in cativa ani ne-am redresa complet.

| jokerul88 a răspuns:

Eu cred ca va face ceva bun in tara asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nebunlaughing)

| corinusdeplus a răspuns:

La inceput,l-as fi ales si eu, dar cand am vazut ce oameni are si vrea sa ia in partidul lui, am renuntat.Sincer,cred ca Vadi ar incerca sa faca ceva pentr Romania.laughingfunda?

| JustValeria a răspuns:

Una buna cu siguranta, NU!