| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ce parere aveti despre criza energetica din Europa?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E limpede: și-a băgat dracu' coada!

| relian a răspuns:

Criza energetica este o alta poveste,poate se termina covidu si vine criza laughing alt motiv sa mai bage scumpiri.
Toate sau scumpit pe motiv ca nu sa lucrat,nu sunt produse, uite asa au mai bagat ceva la preturi.
Acu trebuie sa gaseasca alt motiv, vine criza energetica laughing aia da, o sa spuna nu mai sunt resurse, desi is balamuc, dar sa ridice preturile.
Se pare ca nu se mai satura unia de malai.Pe linga ce existau inainte,in ultimii ai sau facut la balamuc plantatii de panouri solare, eoliene si alte sisteme, iar ei vin sa spuna ca e criza laughing plus acum se baga iar centrale atomice, e criza.

Au vazut ca merge si tot merge oamenii nu fac nimic, o sa mearga asa pana cand o sa rabufneasca careva, pentru ca acesti guvernanti nu-i duc mintea mai mult de 2 metri,astia nu se satura niciodata, si la un mom dat or sa o dea in bara.
Nu mergem deloc in directia buna, dar poate ca planeta face asat, a adus omenirea sa fie condusa de habarnisti tocmai pentru a se intampla ceva, un razboi, chestii de astea sa reduca dintre noi.

| Lukasssz a răspuns:

E vina lui PUTIN!

Răspuns utilizator avertizat