| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest blackout in Europa?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O fi un negru din Africa, un negru vîrtoslaughing Te caută

| RAY a răspuns:

Ai muri fără curent? Terminați cu plânsul, tot va plângeți, faceți pe victimele mereu, plângeți, criticați, bârfiți

| Violleta2022 a răspuns:

Stiri false.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai sunteti care ati mancat galusca?

| Frank51 a răspuns:

Minunat, recomand.

| J0B0MAT a răspuns:

Domo îmi recomanda azi generatoare și m-am gândit că o să crească vânzările de astfel de obiecte, lanterne, conserve etc. O bună strategie de marketing.
Altfel să fim serioși, dacă se ia curentul nu stiu câte zile peste tot, suntem morți.

| Lukasssz a răspuns:

Ati picat in plasa tongue

| Werrich a răspuns:

E real, mai am puțin și inaugurez buncărul anti blackout.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai citi știri din Click.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand am sa-l intalnesc am sa aflu.

Parerea mea e ca nu poti sa estimezi cand se intampla ceva cu exactitate. Catastrofele se intampla si atat, e doar o chestiune de timp si imprejurari.
Oricat te-ai pregati tu si te-ai apara, nu vei fi niciodata 100% sigur ca nu se va intampla.

Gandeste-te ca asa a fost si cu 2012 cand vorbeau "toate mintile luminate" ca vine apocalipsa, ne loveste un asteroid, calendarul Mayasilor, alte teorii conspirationiste menite sa induca panica in randul oamenilor. Ce sa vezi ca suntem in 2021 si inca suntem in viata, exceptional.

Blackout a mai fost in America de Nord in 2003, cauza fiind un bug de software din sistemul de distributie a energiei, niste crengi cazute pe niste linii de transport, erori umane conform Wikipedia. Crezi ca americanii au prezis asa ceva cu toata tehnologia lor de ultima generatie? Nici vorba.

Răspuns utilizator avertizat
| AlinTanase a răspuns:

Bun si interior si exterior, dau nota 9!