| IzvorulDeIntelepciune a întrebat:

Ce parere aveti despre masurile pe care le iau vecinii nostri?

https://stirileprotv.ro/......ntare.html

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bravo lor! Sunt mai destepti ca noi.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu se iau masuri, nepotii nostri vor merge la "slujbe" in bisericile transformate in minareti.

| IzvorulDeIntelepciune explică (pentru Bula):

Voi vedeti ca aspectele astea nu se discuta deloc la televizor la noi? Se tace malc... Am fost in Grecia de Paste. La toate posturile de televiziune emisiuni cu salvati imigrantii. Oare cine si de ce o avea interes sa permita invazia asta musulmana in Europa?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dilii ca si anumiti politicieni din Romania.

| IzvorulDeIntelepciune explică (pentru suntserios):

Sa inteleg ca nu esti de acord cu stoparea imigratiei?

| suntserios a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Imigratia e doar un pretez care prinde la public pentru diverse tampenii. Orban ar fi in stare sa scoata Ungaria din UE doar pe acest pretex, vezi cazul UK. Iti imaginezi cum ar arata Romania in afara UE in zilele astea?

| ziftode a răspuns:

Curand o sa ne bage in razboi cu Islamu' si o sa ne paste jihadu' pe toti, traiasca politicienii big grin