| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti despre medicii din sistemul de sanatate din Romania?

Răspuns Câştigător
| LemonMan777 a răspuns:

Mie sincer, din punctul meu de vedere medicii din Romania sunt putin cam neatenti. Am vazut multe cazuri la stiri / pe internet despre unii medici, de exemplu daca iti face o operatie si te doare piciorul stang, iti opereaza piciorul drept, nu prea imi plac, eu cand ma duc la un medic sa ma operez ma duc in strainatate adica in Ungaria saua ltundeva dar numai cand sunt probleme ceva mai "grave" ca sa zic, dar din punctul meu de vedere, medicii sunt destul de neatenti. Sunt si medici extrem de buni, sic are isi fac treaba dar sunt si unii neatenti.

| LemonMan777 a răspuns (pentru LemonMan777):

Scuze pentru greseliile de ortografie m-am grabit happy

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Lipsiti de interes. ramai aia care nu sunt in stare de nimic, iar aia buni pleaca fie la privat fie in afara unde sunt platiti corespunzator pentru eforturi. la noi medicii nu sunt motivati. iar cei care sunt buni si raman aici cu siguranta nu au grija zilei de maine, pentru ca veniturile familiei sunt peste medie.