| Februar30 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul primar al capitalei, Nicusor Dan? Credeti ca are potential? L-am urmarit aseara la emisiunea lui Manastire.
https://www.youtube.com/watch?v=WK-U1NkK9FM&ab_channel=B 1
Cred ca este intr-o situatie f dificila si s-ar putea sa o cam dea in bara.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mi-am putut forma o anumita parere in timp asa de scurt. Sa vedem cum o sa fie peste 9-12 luni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are neaparat cel mai mare potential de manager insa vine poate pentru prima data pentru Bucuresti cu o viziune moderna si cu o politica transparent. Vedem peste 1 an ce se vede.

| Februar30 explică (pentru suntserios):

Are un discurs transparent intr-adevar. Intelectual e capabil clar... acum sa vedem si practic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fiu sincer până acum nu am observat mai nimic schimbat cauzat de noul locatar la Primăria Capitalei.
Cred ca acest mandat va fi mai mult unul de incercare de reparare a lucrurilor din trecut. Nu cred ca va putea veni cu ceva nou și inovativ până nu se adreseaza problematicile de bază. Bucureștenii inca au tăieri bruște de apă caldă si o abundență de mașini parcate neregulamentar.