| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce parere aveti despre partidul lui Sosoaca. Va disparea sau nu dupa scena politica?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sper ca nu va trece pragul electoral de 5% si apoi va dispare de pe scena politica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O mizerie. Sper să dispară pana la sfârșitul anului împreună cu personajul

| AdrianaBacescu explică (pentru suntserios):

Si Sosoaca unde va fi?

| suntserios a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Sper ca la Moscova sa isi vada acolo de treaba ei.

| AdrianaBacescu explică (pentru suntserios):

Va fi consilier lui Putin?

| suntserios a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Treabă ei, nu mă interesează viitoare cariera, doar să dispară

| gabicoo a răspuns:

Nu va trece de pragul electoral.

| mODIN a răspuns:

Naiba stie. Partidele de dreapta in Romania vin si pleaca. Daca esti genul ala de persoana extraordinar de inteligenta, culta si bine informata care ar vota cu SOS, deja mai sunt si AUR si PNR, Forta Dreapta, PMP si PNTCD care concureaza pentru votul tau.

Răspuns utilizator avertizat