| SG1995 a întrebat:

Ce părere aveți despre rezoluția MCV?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-aș vrea să fiu in dezacord cu tine. Poziția ta care e față de mcv?

| SG1995 explică (pentru sierra1):

Păi dacă ceream să-mi confirm opinia nu aș fi pus întrebarea.

| sierra1 a răspuns (pentru SG1995):

Trebuie să ai și tu o poziție, altfel nu te interesa treaba asta

| SG1995 explică (pentru sierra1):

Am, dar vreau să văd și alte opinii.

| minrest a răspuns:

Mi se pare o rezolutie foarte corecta si utila, sper sa aiba ca efect anularea atacului PSD impotriva statului de drept si pana atunci, sa arate adevarata fata a acestor golani ajunsi la putere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până și CSM a zis că e o tâmpenie...și mai și cere nerespectarea Constituției.
Eu știu, din Constituție, că procurorii sunt ''sub autoritatea Ministrului Justiției''. Atunci, cu ce drept, prin ce autoritate, cere UE să se renunțe la demiteri / numiri?