| Acasel a întrebat:

Ce Parere aveti despre suspendarile de aseara din politica? Ce Are de Gand Crin Antonescu? Ce Avea Cu cei 3 (anastase, blaga si avocatul poporului).Mi Se Pare ca e mai mult ceva personal.Orice presedinte o sa avem tot la fel vom fi. Daca nu taia basescu pensiile.acum eram ca Grecia.Am 14, ani daca iese mascota aia presedinte eu plec Din Tara! Zice-ti si voi o opinie, ceva despre crin antonescu!

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

În spatele acestora sunt : Patriciu, Voiculescu, Vântu etc.
Îşi bat joc de prostime motivând graba de a pune mâna pe putere prin aşa zisa voinţă populară, de fapt anticipând posibila voinţă a acestora. Tot ce fac în dispreţul total al legii fac pentru faptul că mai este ceva de furat în România şi le e frică să nu le-o ia alţii înainte.

| Hombre a răspuns:

Vezi ca Arthur se da de liberal la fel ca Basescu dar el este un pui de comunist si cred ca provine dintr-o familie cu "origine sanatoasa" (clasificare facuta de comunisti) altfel daca vreunul din familia lui facea puscarie prin anii '50 acum nu mai pupa curul lui fostului securist Basescu.

| fulgerul a răspuns:

Am vrut sa-ti raspund, insa nu stiu ce se intampla.Cum incerc sa scriu un nume, ma arunca in pagina ta cu intrebari.Ciudat!

| Dandanache a răspuns:

Nu e nimic personal. "Cei trei", indiferent cine erau si cum ii chema, stateau in calea USL. E doar o manevra politica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hhh? numai cei sapte intelepti ne vor scoate di situatia si din problemele acestea.aceia vor fi sapte oameni intelepti care nu vor avea ca tel in viata lor decat sa conduca poporul asta spre fericire si bunastare.dar nu e inca vremea lor.nu se stie cand e.pana atunci vom fi vai de noi si amar de tarisoara asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este personal. nu ai cum sa conduci o tara cu niste marionete basiste in fruntea institutiilor de stat.
de pensii nu trebuiau sa se atinga. oamenii aia au platit o data taxe la stat. trebuiau sa faca ceva sa nu se ajunga in situatia aia.

| marius031 a răspuns:

Sti care este raspunsul meu? I-as impusca pe toti ca sa scapam tara asta de toate maimutele.

| Acasel explică:

Asta e la ei.Dorinta de a ajuns sus.nu de a ne ajuta