| MskDesign a întrebat:

Ce parere credeti ca are Mos Craciun despre criza economica mondiala?

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Mos craciun de 4-5 ani de cand e criza o arde la cravata, aduce numa caduri mici laughing)

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nici o parere. Nu il intereseaza politica, economia sau alte chestiuni de genul.

| unpustiobisnuit a răspuns:

In sinea lui e fericit ca s-a facut sacul mai usor

Răspuns utilizator avertizat
| MudvayneMurderer a răspuns:

1. Mos Craciun nu exista laughing)
2. S-ar putea sa fie fericit, fiindca nu mai are bani sa cumpere cadouri; rezulta ca nu trebuie sa se mai chinuie sa ni le aduca.

| claudytza01 a răspuns:

Atata timp cat aduce cadouri, eu cred ca nu o simntehappy

| xxAdicaxx a răspuns:

Nu mai ce era odata, vremuri nu mai sunt, era parintii mici cand era Mos Craciun pe vremea aniilor 1970-1980