| ruckskin a întrebat:

Cat timp credeti ca va mai dura criza economica?

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pana-n 2015!

mira
| mira a răspuns:

Cam vreo trei ani de-acum inainte vom fi tot in criza.

| 5000 a răspuns:

Wake up people! Criza a fost la ea acasa de cel putin 10 ani in tarisoara. Acum doar a inceput sa ne enerveze cu adevarat.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cel mai devreme până în 2011, cel mai pesimist până în 2017.
Eu cred că până prin vara lui 2012.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Abia incepe sa se resimta cu adevarat, chiar daca America a scapt si nu numai, noi mai avem mult d eindurat, pentru ca la noi nu are cine sa rezolve aceasta problema.

| HBK a răspuns:

Vom mai duce greul cativa ani, doar daca vreo minte stralucita de la putere doreste sa reformeze sistemul si sa aduca tara pe drumul bun.

| gabrielle43 a răspuns:

Care criza, este numai o manipulare a maselor de oameni, pentru a reduce consumurile si a produce ceva, daca se mai poate produce ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult! Problema este ca " tara ", populatia, se apropie se sfirsitul rabdarii. Posibil sa nu vedem sfirsitul crizei ci inceputul unei mari revolte sociale, a unei schimbari politice sau chiar de regim...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabrielle43@ / in mod normal raspunsul dvs ar fi meritat pentru fiecare cuvint un -stupid -! Daca spuneti ca nu este criza traiti pe alta planeta ca aici pe Pamint este.

| ionela8822 a răspuns:

Mult si bine...adica, rau...

| mihu a răspuns:

Nu va mai asteptati sa fie perioade de zeci de ani de crestere economica. Schimbarile sunt rapide, vor fi cresteri si scaderi de 1-2 ani. Aceasta va fi situatia cu care va trebui sa ne obisnuim. Cine nu se va adapta si va astepta vremuri mai bune va pierde sau...va disparea ( ca firma). Succes!