| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere sinceră aveți despre medicii/doctoriidin orașul vostru sau din Romania? Dar de asistenți?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din fericire pentru mine nu am prea fost prin spitale, iar de putinele ori cand am avut nevoie medicii au fost mai mult decat decenti iar asistentii si au facut ok treaba. Mai cu sictir unii, dar au facut o corect.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Medicii nu pot fi tratați toți în bloc să ai p părere despre ei. Asistenții la fel. Această întrebare nu are sens.