| anonim_4396 a întrebat:

Aveti o parere buna despre orasul vostru? Precizati si in ce oras locuitibig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

eu locuiesc in piatra neamt si e un oras foarte frumos. avem al 3 strand ca frumusete din Europa si nu mai zic ca este foarte curat.

8 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Buna.
Eu locuiesc in Galati.
Sunt dezgustat de acest oras.rromi foarte multi.lume foarte rea.strazi foarte murdare.blocuri in care unii oameni locuiesc cu porcii si gainile in casa. e prapad...
Cand am fost sa ma plimb si am fost in Brasov si Sinaia am ramas uimit.deci practic o curatenie de stralucea strada. oameni foarte politicosi. te salutau oamenii pe strada fara sa te cunoasca.in schimb aici la mine daca nu te cunoaste si le pari dubios te iau si la bataie. ce sa mai.
Iadul pe pamant.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_4797 a răspuns:

Pai si cei care nu stau la oras? discriminare laughing

| Tiberius a răspuns:

Locuiesc in Suceava. Imi place orasu' e plin de pustoaice de 15-18 ani de astea usor de prostit care pun intrebari tampite pe forumuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Locuiesc in Piatra Neamţ, şi am o părere nu buna, foarte bună despre oraşul meu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@valy Si eu locuiesc in Galati si nu am o parere prea buna despre orasul astastraight face. Nu este curat...bai ...pana si la tara am vazut containere pentru sticla, hartie si plastic, dar in oras nu am vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@anonim am fost si eu la Piatra Neamt in 2008big grin. Deci m`am minunat de ce`am vazut acolo. Toata lumea avea groja de mediu.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Grija*