| Ohshsnauns a întrebat:

Ce se intampla daca am trimis o poza cu un profesor pe un grup cu colegii si un coleg i-a aratat poza profesorului?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde ce va face profesorul, daca fotografia a fost facuta fara acordul lui sau nu a fost de acord sa fie postata pe net, mai ales daca a fost surprins intr-o postura nefavorabila.
Daca nu a fost de acord poate sa propuna sanctionarea ta disciplinara.
De asemenea te poate avea in vizor si sa-ti faca necazuri la materia lui.

| ReddY25 a răspuns:

Cu siguranță se va supăra

| anonim3247 a răspuns:

Depinde cum e el în poză.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Poate îi place să apară poza lui și nu îl deranjează.

| 120bulevard a răspuns:

Lasa prostiile astea, am avut eu un profesor diliu care a patit acelasi lucru si a vrut sa dea parintii copilului in judecata si sa-i falimenteze de bani, sa ramana pe drumuri, mai era si de religielaughing