| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate face cu o copie de buletin daca are si semnatura mea? si ce pot face in privinta asta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce semnatura are?

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Semnatura mea

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Are niste copii si atat nu are ce face cu ele.

crezi ca iti face cinea vreo operatiune la banca daca te duci cu niste xerox uri?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Pai sper ca nu se poate face nimic, la cat de rea ii lumea si cu gandu numai la bani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate de exemplu sa faca un cont la banca?

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu spui pe ce act are semnatura ta, poate vrei sa spui ca iti poate imita semnatura. Nu poate sa faca nimic, nici la banca, i se va cere si cartea de identitate in original.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Ahaa, multumesc pentru raspuns! m-am mai linistit un pic!

| kenzo0502 a răspuns:

Nu foarte multe... pana la urma e o hartie trasa la xerox dupa buletinul tau.

| anonim_4396 explică (pentru kenzo0502):

Poate de exemplu sa faca un cont la banca sau sa extraga bani din banca?