| johnnyclaudiu a întrebat:

Mi-am pierdut azi stickul care continea documente personale.

Printre aceste documente, era o copie dupa buletin si una cu semnatura mea.

Ce se poate intampla? Ar trebui sa iau masuri?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu, nu se poate face nimic cu o copie de buletin, mai ales daca nu e legalizata. Si semnatura e practic lipsita de valoare.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se va intampla nimic, alta persoana n-are ce face cu copia CI si nici chiar cu semnatura ta de pe stick.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă îți vede adresa, poate ți-l va pune în cutia poștală, așa, ca o faptă bună de Crăciun. ))

| untu a răspuns (pentru floresdemayo):

Perfect raspuns! Bravo! Felicitari!

| johnnyclaudiu explică (pentru floresdemayo):

Sa stii ca ar fi ceva chiar dragut din partea acelei persoane. laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru johnnyclaudiu):

Și eu gândesc la fel. happy

| floresdemayo a răspuns (pentru untu):

Mulțumesc din suflet, din partea ta, chiar e o onoare. happy

| oprescudorin11 a răspuns:

Daca esti o persoana importanta, se poate gasi cineva sa-si faca schimbare de identitate! Tu stii mai bine daca poate fi asa! Se poarta! Depinde doar de motivul 'pierderi', intentionata(furt) sau neglijenta ta! Adevarul e ca nu are sens sa-ti faci prea mari griji.

Răspuns utilizator avertizat