| zolty12 a întrebat:

Ce se poate intampla?
Cat de parte se poate ajunge?
Precizez ca sunt in Anglia de mult timp... aproape 2 ani.

Amână judecarea cauzei şi stabileşte un nou termen de judecată, pentru când se va proceda la citarea inculpaţilor? i. cât şi a martorilor şi toţi cu mandate de aducere-executare în fapt.

Incheiere de sedinta din 12.11. 2018

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-a amanat udecarea la termenul aratat deoarece nu au fost prezenti inculpatii si martorii citati si instanta a dispus sa fie adusi de catre politie la urmatorul termen.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Esti de doi ani in Anglia si ai uitat deja limba romana?
Nu se intelege nimic din ghiveciul ala pe care l-ai insirat acolo.

| darrio2007 a răspuns:

Tu stii despre ce e vorba dar noi nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti te rog sa reformulezi intrebarea, ca nu stim ce vrei de la noi!
Ai fost acuzat sau condamnat?
Esti urmarit penal?
Ce anume vrei?